KONST / Litografier / Färglitografi 10252473
nr 1025 2473
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), 9/225, signerad, motivet: 22x26
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:40:50
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
14 mar
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz